Szybki Karp na Dniach Parczewa

30 lipca 2023 roku „Karp w krótkim łańcuchu dostaw” zawitał na Dniach Parczewa.

Na terenie MOSIR poczuliśmy się jak podczas sprzedaży karpia na Wigilię. Od godziny 14:00 kolejka za karpiem na naszym stoisku cieszyła nasze oczy oraz dawała dodatkową siłę aby utrzymać tempo wydawania porcji degustacyjnych. A było co smakować.

Oczekujący w kolejce z zaangażowaniem spoglądali na pracę naszej ekipę kucharzy gdzie pytań i odpowiedzi nie było końca. Dzwonko z karpia w mące, filet nacinany z karpia w cieście piwnym, karp wędzony – wszystkie te dania wynosiły na wyżyny kubki smakowe przybyłych gości przy stołach degustacyjnych gdzie poza wyśmienitym smakiem mogli zasięgnąć wiedzy o „Karpiu w krótkim łańcuchu dostaw” bezpośrednio z ABC Sprzedaży Karpia, Głosów Pana Karpia, Broszur Konferencyjnych.

Bajki, czapeczki oraz koszulki rozdawane były wśród dzieci i młodzieży a i dla dorosłych też się coś znalazło przy wystawie plenerowej poświęconej hodowli ryb. Po godzinie 19 nasze zapasy zostały wyczerpane więc mogliśmy odetchnąć i ustąpić miejsce przybyłej gwieździe wieczoru. Licznie przybyli mieszkańcy Parczewa oraz pozostali goście przenieśli się pod scenę koncertową. To był udany dzień promocji karpia. Promocji bezpośredniej, najbliższej, lokalnej, w krótkim łańcuchu dostaw. Miło nam było gościć w Parczewie.

Wielkie podziękowanie dla zc- Burmistrza Parczewa Michała Bożyma za zaangażowanie i czynny udział na naszym stoisku.

Wydarzenie wsparł swoją osobą również lokalny partner: Gospodarstwo Rybackie Tyśmienica.

Dni Parczewa za nami. Dla przybyłych gości mamy nadzieję, że chwile na naszym stoisku na długo pozostaną w pamięci i spowoduję odszukanie w swojej okolicy lokalnych gospodarstw rybackich. A my jak zawsze w biegu, w trakcie przygotowań na kolejne kulinarne wydarzenie już 6 sierpnia 2023 roku na Niżańskim Festiwalu Kultury Łowieckiej w Nisku (woj. podkarpackie) na które serdecznie zapraszamy.

Ekipa „Karp w krótkim łańcuchu dostaw”
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Towarzystwo Promocji Ryb „Pan Karp”

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze"