Konferencja finałowa już wkrótce - ostatnia okazja do zdobycia wiedzy

Z przyjemnością ogłaszamy kolejną i jednocześnie ostatnią już konferencję z cyklu "Karp w krótkim łańcuchu dostaw". Tym razem nasi prelegenci podejmą tematy związane z przyszłością naszej branży i tej gałęzi rybołówstwa. Wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu ekspertów, naukowców, praktyków oraz pasjonatów branży, chcących dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 lipca w malowniczym miejscu, "Cztery Wiatry Spa & Sport Resort w Korytnicy". To wyjątkowe miejsce zapewni idealne warunki do spotkań i dyskusji, a także pozwoli uczestnikom cieszyć się pięknem okolicznej przyrody.

Podczas wydarzenia skupimy się na badaniu i eksploracji potencjału krótkiego łańcucha dostaw w kontekście hodowli i dystrybucji karpia. Naukowych oraz organizacji branżowych podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat nowoczesnych rozwiązań, trendów rynkowych oraz ekologicznych aspektów związanych z przyszłością produkcji i sprzedaży karpi.

Aby wziąć udział w konferencji, prosimy o zgłoszenie uczestnictwa pod numerem telefonu 517 487 001. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się.

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze"