Wakacje to nie czas na nudę!

Zapraszamy na serię wyjątkowych wydarzeń plenerowych, które odbędą się w wielu urokliwych miejscach Polski!
Nasza ekipa "Karpia w krótkim łańcuchu dostaw" serdecznie zaprasza Was do uczestnictwa w tych niezwykłych imprezach, gdzie będziecie mieli okazję odkryć fascynujący świat hodowli karpi oraz delektować się wyjątkowymi smakami dań rybnych.

Każde z wydarzeń, w których bierzemy udział będzie pełne atrakcji! Na naszym stoisku będziecie mogli zobaczyć przenośną plenerową wystawę, ukazującą cały proces hodowli karpi – od malutkich rybek, aż po wspaniałe, dorodne okazy. Będzie to okazja, aby poznać tajniki pielęgnacji i dbania o te wyjątkowe stworzenia.

Nie możemy zapomnieć o naszych kulinarnych pasjonatach! Na stoiskach zaprezentujemy Wam prawdziwe sztuki kulinarne. Wybitni kucharze zaprezentują przygotowywanie dań rybnych w niepowtarzalny sposób, zachwycając zarówno smakiem, jak i estetyką podania. Będziecie mieli okazję skosztować wyśmienitych potraw z karpia, które dostarczą Wam niezapomnianych doznań smakowych.

Nasze wydarzenia są pełne interaktywnych atrakcji! Dla najbardziej aktywnych gości przygotowaliśmy specjalne konkursy i zabawy związane z tematyką hodowli ryb. Weźcie udział w naszych rywalizacjach i zdobywajcie unikatowe gadżety "Karp w krótkim łańcuchu dostaw". Nagrodzimy Was za aktywny udział i zaangażowanie!

Zapewniamy, że każde z wydarzeń będzie nie tylko edukacyjne, ale przede wszystkim pełne świetnej zabawy i niepowtarzalnej atmosfery. Oprócz naszego stoiska będzie tam oczywiście mnóstwo innych atrakcji dla całej rodziny! To doskonała okazja, aby spotkać innych pasjonatów kulinariów i hodowli ryb, wymienić się doświadczeniami i nawiązać nowe znajomości.

Spotkajmy się na tych wyjątkowych plenerowych imprezach, aby razem poznać fascynujący świat hodowli ryb, cieszyć się fantastyczną atmosferą i odkrywać smakowe bogactwo karpich specjałów. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi miłośnikami kulinariów, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z rybną hodowlą - nasze wydarzenia będą niezapomnianym doświadczeniem.

Już nie możemy się doczekać Waszego udziału w serii wydarzeń "Karpia w krótkim łańcuchu dostaw"! Do zobaczenia!

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze"