Zapraszamy na cykl wirtualnych szkoleń

Zapraszamy wszystkich miłośników karpi i osoby zainteresowane branżą rybacką do udziału w cyklu 20 wirtualnych szkoleń związanych z hodowlą karpi w krótkim łańcuchu dostaw. Szkolenia prowadzone są w ramach projektu "Karp w krótkim łańcuchu dostaw" przez specjalistów z różnych dziedzin związanych z branżą.

W trakcie szkoleń będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat hodowli karpi, zastosowania różnych technik hodowlanych, a także poznać najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie rybołówstwa. W ramach szkoleń omówione zostaną także kwestie związane z weterynarią oraz ochroną zdrowia ryb, co jest bardzo istotne w kontekście krótkiego łańcucha dostaw.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne i dostępne online, co daje możliwość uczestnictwa z każdego miejsca na świecie. Są one doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami branży rybackiej.

To doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy i technologie w branży, a także zdobyć cenne doświadczenia od specjalistów. Podczas szkoleń istnieje możliwość zadawania pytań!
Śledź na bieżąco naszą stronę internetową, aby poznać terminy kolejnych szkoleń!

Jak wziąć udział w szkoleniu?

To proste. Wystarczy wejść w zakładkę "wirtualne szkolenia" gdzie będziemy na bieżąco dodawać kolejne tematy i terminy spotkań. Wystarczy, że przy odpowiednim szkoleniu klikniesz przycisk "zapisz się"!

Znamy już termin pierwszego szkolenia! - zobacz!

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze"